Softinterface’in Dosya Karşılaştırma araçları ile gücünüzü artırın. Tüm Dosya tiplerini Karşılaştırır.

 Diff Files

(Windows Only)

Ürün Kategorileri
Özellikli Ürünler
Haberler

Richard M. Baker
"Ürünü beğendik. Hızlı ve eksiksiz. Dokümanlardaki tüm farklılıkları yakalıyor ve bu farklılıkları göstererek iyi bir iş yapıyor. Kolayca kullanılan arayüzüne bayıldık. İşte bu ürünü satınalmamızın sebebi " 

Technolawyer
Word Dokümanlarının diğer Word dokümanları ile karşılaştırmasını oldukça mükemmel yapan Diff Doc adlı bir ürünü keşfettim!

 

Clients

LexisNexis

EMC

Adobe

IBM

Compare Files with 'Diff Doc'

Mükemmel müşteri hizmeti, derhal gereksinimlerimize ilgi gösterme ve ışık hızıyla geliştirme, Softinterface Inc. personelinin benim için anlamı bu. WordConverterExe ürünü kısa bir sürede kuruldu..

Diff Files

"Ürününüzü kullanmayı sabırsızlıkla bekliyoruz...

 

Dosya Karşılaştırma Programları

English, Deutsch, Dutch, Français, Italiano, Brazilian Portuguese, Español, Polski, 日本語 Turkish Other Languages

Bu sayfayı uygun bir şekilde tercüme edilmemiş buluyorsanız lütfen bizim (sales @ softinterface.com) adresine e-postalayınız.

Compare Doc - Compare XLS - Compare PDF, Text vb.

Bir dosya karşılaştırma aracına ihtiyacınız mı var? Doğru yerdesiniz! Uzmanlaşmış bir Dosya Karşılaştırma yazılımı, İşyerinizde size otomatik iş yapabilmek konusunda en son yazılım teknolojisinin gücünü veriyoruz. Aşağıda dosya karşılaştırma yazılımlarına ilişkin kısa bir açıklama bulacaksınız.

Diff Doc

 

File Comparison All In One View

'Diff Doc'. Ile MS Word/Excel, PDF, Text, RTF, XML, HTML, vb. Dosyaları Karşılaştır

Daha fazla bilgi için...

  • Doküman karşılaştırma. PDF, Word, Excel, PowerPoint, RTF, XML, HTM, TXT dokümanları karşılaştırma ve biçim koruma.  Diff dosyaları Bu uygulama içinden dosyaları düzenleme, ve elle giriş yapma

  • Farklılıklar arasında kolayca geçiş yapma

  • Herhangi bir uygulama içinden karşılaştırma

  • Oldukça ayrıntılı olarak paragraf farklılıklarını gösterme

  • Yanyana veya hepsi bir ekranda görünümü destekleme.

  • Herhangi bir görünümü DOC, Text, RTF veya HTML biçiminde saklama.

  • Şimdi detaylı HTML Raporların basımı veya e-postalanması mümkündür ve Yanyana ve hepsi bir arada raporlama imkan dahilindedir.

  • Hızlı doküman karşılaştırma için Explorer kabuğu ile tam uyumluluk (Windows Explorer, Masaüstü, Dosya Arama, vb)

Download File Comparison Software tools  Compare Files

İndirin ve kendiniz SoftInterface’in neden bu gezegenin en hızlı büyüyen yazılım şirketlerinden biri olduğunu görün.


“Ürünü beğendik. Hızlı ve eksiksiz. Dokümanlardaki tüm farklılıkları yakalıyor  ve bu farklılıkları göstererek iyi bir iş yapıyor. Kolayca kullanılan arayüzüne bayıldık. İşte bu ürünü satınalmamızın sebebi!” Richard M. Baker

"Sadede iki avukatın çalıştığı ve işletme hukuku sözleşmeleri ile gayrinenkul işi ile uğraşan bir bürom var.. Pekçokları gibi ben de Word'ün hatalı doküman karşılaştırma aracından bıkmıştım. Sadece değişiklikleri işaretlemektense çoğu zaman tüm paragrafı işaretlemekteydi. Bu foruma gelen pekçokları gibi, bende Delta View’u ulaşılması güç fiyatlı bulurdum.

Burada Word DocDiff hakkında yazılanları okudum, geçenlerde Word DocDiff vebsitesinden https://www.softinterface.com/ <https://www.softinterface.com> deneme sürümünü indirdim. Arayüzü kullanışlı ve sonuçları (benim açımdan) oldukça yeterli buldum. Word biçimleme değişikliklerini izleme de dahil dokümandaki değişiklikleri gösteren birkaç farklı görünümü de mevcut. Sayfa ve paragraf numaralarıyla değişikliklerin yerlerini de gösteren bir rapor bile sağlamakta.

Aracı sadece yirmi kere kulanabildim yine de korkmadan söyleyebilirim ki dilimlenmiş ekmekten beri en büyük buluş, ancak, söylemeliyim ki deneme uyarlaması (ücretsizdir) indirmek için harcayacağınız zamanın değerini karşılayacaktır. " Edward S. Shelton (Shelton and Shelton)


" Word Dokümanlarının diğer Word dokümanları ile karşılaştırmasını oldukça mükemmel yapan Diff Doc adlı bir ürünü keşfettim!  (Hernekadar dokümantasyonu desteklediğini beirtmekteyse de WordPerfect ile nasıl çalıştığını bilmiyorum,). Pekçoğunuz gibi, DeltaView’ile ilgileniyordum and bizimle çalışmalarını mümkün kılmayan fiyatlama esasları dolayısıyla çok kızgındım. Diff Doc komut satırından da çalışabilmekte, doküman Yönetim programlarıyla entegrasyonu ise parmak çıtlatmak kadar kolay (yazarı benimle bir sure çalışarak kodu değiştirdi WORLDOX ile çalışabilir hale getirdi. WORLDOX ile birlikte çalışma bilgisi SSS’de mevcut). Bir deneme kopyasını i ndireceğiniz adres <https://www.softinterface.com/>." 'Diff Doc'  Troy Piersma TechnoLawyer Dergisinden alıntı.


"Şimdi TechnoLawyer ‘dan Troy Piersma’nın yazısını okudum. Tamamen aynı fikirdeyim..  Geçenlerde DeltaView kullanan büyük bir şirketten ayrıldım, ve onların politikalarına uygun büyüklükte bir müşteri olmadığımdan DeltaView satış temsilcisini gönderir göndermez benzeri bir yazılımı aramaya başladım.. Tabs ve Practices ana satıcısı, Judy Lassek, çok hayran kaldığım WORLDOX’u önüme koydu. DiffDocs’u duymuş İndirdim ve denemek için yükledim. Aynı dokümanın farklı uyarlamalarını karşılaştırmak başlangıçta zor zamanlar yaşamama sebep oldu fakat, DiffDocs’tan bir güncelleme geldikten sonra kolayca yapabildim. İşim is sözleşmelerle ilgili, d,zenli olarak sözleşmelerdeki değişiklikleri takip etmemi gerektiriyor ve program bu karşılaştırma işini benim için mükemmel yapıyor. Tek başına veya başkalarıyla çalışanlara denemelerini öneriyorum!"  Michael V. Mulchay, PLC


 

 

 

Dosya farkları için 'Diff Doc' kullanın!